SkuteczneTabletkiNaOdchudzanie.com.pl

Odchudzanie - Hoodia, Acai czy coś innego?

Roślinki takie jak Hoodia Gordoni i jagoda Acai są bardzo pomocne w odchudzaniu. W przeciwieństwie do wielu innych roślin ich odchudzający potencjał wcale nie kryje się w błonniku. Jak zapewne wiecie, błonnik wypełnia przewód pokarmowy, hamuje w ten sposób uczucie głodu, a ponieważ sam nie ulega strawieniu, nie dostarcza energii, nie zamienia się w tkankę tłuszczową i dzięki temu chudniemy. To z powodu błonnika osobom odchudzającym się polecane są przede wszystkim owoce i warzywa, ale w owocach tkwi jeszcze większa siła. O tej sile opowiemy na przykładzie Hoodii, Acai i paru innych roślin.

Działanie Hoodii Gordonii

Hoodia Gordonii jest kaktusem zawierającym enzym, który oddziałuje na ośrodek głodu / sytości w ludzkim mózgu. Enzym ten (w dużym uproszczeniu) wysyła sygnały, które organizm odbiera jako komunikat „jestem najedzony, niczego więcej mi nie trzeba” w ten sposób wszystkie mechanizmy odpowiadające za wywoływanie w nas uczucia głodu zostają zablokowane, a my nie jemy, a raczej jesteśmy w stanie jeść mniej niż dotychczas. Jednym słowem, jeśli chodzi o odchudzanie, Hoodia przydaje się wtedy, gdy chcemy zmienić nawyki żywieniowe i zapanować nad doskwierającym nam głodem.

Działanie jagody Acai

Jagody Acai działają nieco inaczej. Są co prawda bardzo bogatym źródłem błonnika, więc w pewnym sensie mogą ograniczyć łaknienie, ale ich prawdziwy potencjał tkwi w tym, że dodają energii, regulują metabolizm, wspomagają oczyszczanie organizmu i przez to wszystko umożliwiają schudnięcie. Jagodę Acai można znaleźć w bardzo wielu preparatach, ale jej odchudzający potencjał najlepiej przejawia się w zestawieniu z innymi substancjami wspomagającymi odchudzanie. Jakimi? Takimi jak zielona herbata, L-karnityna czy kapsaicyna. Te właśnie składniki znajdziecie w preparacie o nazwie Slimette – jednym z najskuteczniejszych suplementów na odchudzanie dostępnych na naszym rynku.

Coś więcej?

W odchudzaniu bardzo przydaje się kapsaicyna oraz afrykańskie mango. Kapsaicyna jest bodaj najlepszym naturalnym spalaczem tłuszczu, a wyciągi z afrykańskiego mango to najlepsze stymulatory i regulatory gospodarki hormonalnej. Kapsaicynę znajdziecie w pikantnych przyprawach, a wyciąg z niej znajduje się w Slimette. Mango afrykańskie można kupić w postaci tabletek wspomagających odchudzanie. Więcej informacji na jego temat znajdziecie na stronie głównej rankingu.

Powrót do rankingu«

Podsumowanie

Miejsce Produkt Cena Opis
produktu
Strona Nasza Ocena
1. Slimette 179,99 zł tabletki Slimette.pl 5/5
2. Hoodia Gordonii Plus 149,37 zł tabletki HoodiaGordoniiPlus.com.pl 4/5
3. Acai Berry Select 179,99 zł tabletki AcaiBerrySelect.pl 4/5
4. Acai Berry Pure 144,00 zł tabletki VitaLab.pl 3/5
5. Xanthadrene 189,00 zł tabletki DermaLab.pl 3/5

Artykuły na temat: skutecznego odchudzania